Schowek (0) Zaloguj się Załóż konto
» WYSYŁKA

WYSYŁKA

1. Węgiel dostarczamy za pomocą firmy kurierskiej na wskazany w zamówieniu adres. Samochód jest wyposażony w windę i wózek paletowy, co ułatwia rozładunek kurierowi palety z węglem we wskazane miejsce przez klienta.
Koszt przesyłki BEZPŁATNY.

                                    alt

 
 
 
2.Węgiel pakujemy w worki foliowe lub polipropylenowe (tkane) o wadze 25kg, które układamy na palecie bezzwrotnej o wymiarach 120x80mm. Całość zabezpieczamy folią stretch.

altalt


3. Każdy rodzaj węgla zakupiony w naszym sklepie wysyłamy w dowolne  miejsce w Polsce. Współpracujemy ze sprawdzonymi i rzetelnymi firmami kurierskimi, które na czas dostarczą zamówiony towar.
 

4. Towar kupiony wysyłamy w przeciągu  7 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie bankowym. W przypadku płatności za pobraniem towar również wysyłamy w przeciągu  7 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia w naszym sklepie twojwegiel.pl
 
 
 
5. Kurier ustala z wyprzedzeniem dokładną datę i godzinę dostawy, dlatego prosimy o pozostawienie kontaktu telefonicznego, aby z wyprzedzeniem wyznaczyć termin dostawy węgla na miejscu u klienta.
 
 
6. Dajemy możliwość realizacji zamówień złożonych z kilku rodzai węgla, wówczas transport ustalamy indywidualnie przez telefon.
 

Przejdź do strony głównej

Informacje


  • TwojWegiel.plDuża Kolonia 35
    64-730 Wieleń
    woj. wielkopolskie

  • E-mail:biuro@twojwegiel.pl
  • Telefon604-250-240
    600-895-839
  • Godziny działania sklepuSklep otwarty 24/7 przez cały rok!