Schowek (0) Zaloguj się Załóż konto
» WYSYŁKA

WYSYŁKA

Jak dostarczamy węgiel?

Węgiel dostarczamy za pomocą firmy kurierskiej na wskazany w zamówieniu adres. Samochód jest wyposażony w windę i wózek paletowy, co ułatwia rozładunek kurierowi palety z węglem we wskazane miejsce przez klienta. Wysyłka naszego węgla zawsze jest BEZPŁATNA.

                                    alt

 
 
Jak pakujemy węgiel?
Węgiel jest pakowany w worki foliowe lub polipropylenowe (tkane) o wadze 25kg, które układamy na palecie bezzwrotnej o wymiarach 120x80mm. Całość owijamy folią stretch.

altaltCzy dostarczamy węgiel we wszystkie miejsca w Polsce?
Tak! Każdy rodzaj węgla zakupiony w naszym sklepie wysyłamy w dowolne  miejsce w Polsce. Współpracujemy ze sprawdzonymi i rzetelnymi firmami kurierskimi, które na czas dostarczą zamówiony towar.
 

W jakim czasie węgiel dociera do klienta?
W przypadku płatności przelewem bankowym wysyłamy towar w przeciągu  3- 4 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie bankowym. W przypadku płatności za pobraniem towar również wysyłamy w przeciągu  3- 4 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia w naszym sklepie twojwegiel.pl
 
 
Skąd wiem kiedy przyjedzie kurier?
Kurier ustala z wyprzedzeniem dokładną datę i godzinę dostawy, dlatego prosimy o pozostawienie kontaktu telefonicznego, aby z wyprzedzeniem wyznaczyć termin dostawy węgla na miejscu u klienta.
 
 
Czy palety trzeba zwrócić?
Palety drewniane tzw. euro palety są dla Państwa, czyli nie podlegają zwrotowi.
 

Przejdź do strony głównej

INFORMACJE


  • TwojWegiel.plDuża Kolonia 35
    64-730 Wieleń
    woj. wielkopolskie

  • E-mail:biuro@twojwegiel.pl
  • Telefon604-250-240
    600-895-839
  • Godziny działania sklepuSklep otwarty 24/7 przez cały rok!