Schowek (0) Zaloguj się Załóż konto
» O NAS

O NAS

Jesteśmy dynamicznie rozwijająca się firmą, która dzięki stałym dostawcą surowca jest wiarygodnym partnerem. Ostrożnie wybieramy naszych dostawców, aby oferować najlepsze produkty i usługi. Zasięg działalności naszej firmy obejmuje całą Polskę. Firma TWOJWEGIEL.pl zajmuje się sprzedażą szerokiego asortymentu węgla kamiennego i brunatnego. Tani opał oraz tani węgiel to nasza domena. Odpowiadając za rosnące zapotrzebowanie klientów posiadamy w sprzedaży węgiel polski, rosyjski i czeski.

W ofercie sprzedaży posiadamy następujące rodzaje węgla: ekogroszki, orzechy, kostkę i miał węglowy. Węgiel sprzedajemy w workach 25kg z możliwością wyboru worków foliowych lub tkanych. Węgiel dostępny na naszym sklepie jest zawsze suchy niezależnie od pory roku, ponieważ przechowywanie węgla luzem jak i worków odbywa się pod zadaszeniem. Oferujemy tani opał, tani węgiel na każdą kieszeń. 


Wyróżniamy się sprzedażą węgla online, dostosowujemy nasz produkt do wymagań obecnego klienta, możesz zamówić węgiel przez internet. Towar dostarczamy bezpośrednio do klienta za pośrednictwem wyspecjalizowanych firm kurierskich. Służymy wsparciem i doradztwem a zadowolenie naszych klientów oraz wysoka jakość towarów są dla nas priorytetem.

Węgiel przez internet
węgiel online
tani węgiel
tani opał
Przejdź do strony głównej

INFORMACJE


  • E-mail:biuro@twojwegiel.pl
  • Telefon604-250-240
    600-895-839
  • Godziny działania sklepuSklep otwarty 24/7 przez cały rok!